Mis on Päevasõna?

PÄEVASÕNA (ingl The Upper Room) pakub igapäevaseid vaimulikke meditatsioone, mille autoriteks on kristlased kõikjalt maailmast. See vabatahtlikul kaastööl põhinev väljaanne on julgustanud juba 80 aastat eri uskkondadesse kuuluvaid lugejaid palvetama ja oma usku jagama. Väljaannet loetakse iga päev enam kui 100 maal ja 33 keeles.

Eestikeelne PÄEVASÕNA on ilmunud juba 24 aastat tänu välismaistele toetustele, kuid eesmärgiks on muuta see väljaanne isemajandavaks.
Kõik, kes kristliku sõnumi levitamist Eestis oluliseks peavad, saavad PÄEVASÕNA ilmumisele kaasa aidata – olgu tellimuste, annetuste või eestpalvetega. Lisaks sellele on oodatud kaastööd Eesti lugejatelt, kes tahaksid oma vaimulikke kogemusi ligimestega jagada.
Pühakiri ütleb: “Sest see ei ole tühine sõna, vaid see on teie elu...!” (5Ms 32:47)

Kirjastaja: Sarah Wilke
© 2015 The Upper Room, Nashville, TN (USA).
All rights reserved. www.upperroom.org
Tõlge eesti keelde © Eesti Metodisti kirik, 2015
Narva mnt 51, Tallinn 10152
Toimetaja: Tarmo Lilleoja
E-post: paevasona@metodistikirik.ee

PÄEVASÕNA trükiväljaanne ilmub 6 korda aastas.
Aastatellimus maksab 8 eurot (tellimisindeks 01706).
Tellimuse saab vormistada kas lähimas postkontoris, kirjakandja vahendusel, OMNIVA (Eesti Post) veebilehel või toimetuse kaudu pangaülekandega tasudes.
Eesti Metodisti Kiriku arveldusarve: SEB EE641010052004731009, märksõna PÄEVASÕNA.
Trükise tellimuse eest pangaülekandega makstes palume saata oma aadress kas kirjalikult toimetuse aadressile (Päevasõna, Narva mnt 51, Tallinn 10152) või e-posti aadressile: paevasona@metodistikirik.ee

Otsid vanemaid postitusi? Vaata arhiivi.