Palvevägi

JAGA FACEBOOKIS

Lugege Efeslastele 3:14-21

Seepärast ma ütlen teile: Kõike, mida te iganes palves endale palute - uskuge, et te olete saanud, ja see saabki teile! (Markuse 11:24)

Kasvasin kristlikus peres ja me käisime igal pühapäeval kirikus. Paraku lahutasid mu vanemad abielu, kui olin veel teismeline. See tõi kaasa tõsise usulise kriisi. Kahtlesin aastaid Jumalas, kes lubas sellisel asjal meie peres juhtuda. Hiljem pühendusin õpingutele ja minust sai meditsiiniõde. Töötasin lastehaiglas ja kord öises vahetuses jäeti minu hoole alla 12-aastane Alejandra-nimeline tütarlaps, kes oli meningiidi tõttu koomasse langenud. Mul oli kriitilises seisus lapse pärast hirm ning hakkasin endalegi ootamatult palvetama. Palusin kogu öö, et Jumal säästaks ta elu. Hommikul kolmveerand kuus, just enne minu vahetuse lõppu, avas Alejandra ootamatult silmad ja ütles minu nime. See kogemus muutis mu elu. Ma palvetan nüüd regulaarselt, sest tean, et Jumal on ikka minu lähedal alati ja igas olukorras. Ta pole mind kunagi hüljanud.

Beatriz Nasso (Uruguay)

PALVE:
Armuline Jumal, kõigi heade andide andja, Sinul on meie elu jaoks plaan. Kui meie usk lööb kõikuma, siis uuenda meie lootus. Täname Sind Jeesuse nimel. Aamen.

PÄEVA MÕTISKLUS:
Kes vajab täna minu palveid?

PALVE TULIPUNKT:
REANIMATSIOONIÕED

Otsid vanemaid postitusi? Vaata arhiivi.