Tingimusteta armastus

JAGA FACEBOOKIS

Lugege Roomlastele 8:35-39

Ei kõrgus, ei sügavus ega mis tahes muu loodu suuda meid lahutada Jumala armastusest, mis on Kristuses Jeesuses, meie Issandas. (Roomlastele 8:39)

Ma ei arvanud kassidest midagi kuni päevani, mil mu ukse taha ilmus näljane kassipoeg. Andsin talle lihapalli ja sealt sai alguse minu armastus kasside vastu. Muu hulgas on see aidanud mul paremini mõista ka Jumala armastuse olemust. Mul on alati olnud raske aktsepteerida tingimusteta armastust – kuidas saab Looja armastada inimesi vaatamata kõigele halvale, mida nood korda saadavad? Seda suurt Piibli tõde õpetas mulle minu kass, kes on teinud majas igasugust pahandust, kuid keda ma kõigele vaatamata ikkagi armastan. See on tegelikult tingimusteta armastus ja just nii suhtub meisse ka Jumal – ei kõrgus, ei sügavus ega mis tahes muu loodu suuda meid lahutada tema armastusest, mis on Kristuses Jeesuses. Ka siis, kui olen talle selja pööranud, pole tema armastus lakanud. Pean tunnistama, et tänu oma kassile olen mõistnud Jumala armastuse suurust.

Ken Roberts (New Jersey, USA)

PALVE:
Armas Issand, aita meid märgata õppetunde, mida Sina meile looduse kaudu annad, et mõistaksime paremini Sinu armastuse suurust. Aamen.

PÄEVA MÕTISKLUS:
Jumal on loonud kõik olendid eesmärgiga.

PALVE TULIPUNKT:
HÜLJATUD LOOMADE EEST HOOLITSEJAD

Otsid vanemaid postitusi? Vaata arhiivi.