Usuvõitlus

JAGA FACEBOOKIS

Lugege Roomlastele 7:14-25

Oh mind õnnetut inimest! Kes ostab mu lahti sellest surma ihust? Aga tänu olgu Jumalale meie Issanda Jeesuse Kristuse läbi! (Roomlastele 7:24-25)

Tütar palus mul teha õunakooki. Kui olin kolm õuna ära koorinud, siis selgus et väliselt ilusad õunad olid seest mädad. See kirjeldab sageli minu enese olukorda. Püüan alati olla väliselt kena, kuid sisemiselt olen sageli murtud. Pingutan, et olla parem ema ja abikaasa, kuid pean sageli tunnistama apostel Pauluse sõnadega: “Sest head, mida ma tahan, ma ei tee, vaid paha, mida ma ei taha, ma teen.“ (Rm 7:19). Olen olnud aastakümneid kristlane ja usaldan Jumala sõna. Kuigi tean, et Looja teed on paremad minu omadest, olen siiski sageli esiplaanile seadnud oma tahtmise. Kuidas vabaneda sisekonfliktist? Piibel õpetab, et võitlus patuga kestab kogu meie elu, kuid keegi võitleb meie eest −Jeesus. Apostel Paulus kirjutab: “Aga tänu olgu Jumalale meie Issanda Jeesuse Kristuse läbi!” (Rm 7:25). Me ei võitle kunagi üksinda. Kui seisan silmitsi kiusatusega, võin hüüda appi ja järgida Jeesust. Ta on lubanud meid päästa ja see tõotus on kõikumatu.

Marcela Nwanosike (Lincolnshire, Ühendkuningriik)

PALVE:
Armas Jumal, aita meid valvata oma südame üle. Tänu, et päästad meid ära kurjast Jeesuse Kristuse läbi, kes iga päev meie eest võitleb. Aamen.

PÄEVA MÕTISKLUS:
Jumala arm toob võidu patu üle.

PALVE TULIPUNKT:
PAGARID

Otsid vanemaid postitusi? Vaata arhiivi.