Advendiaja teine pühapäev

JAGA FACEBOOKIS

Lugege Johannese 1:10-18

Ja sõna sai lihaks ja elas meie keskel, ja me nägime tema kirkust nagu isast ainusündinu kirkust, täis armu ja tõde. (Johannese 1:14)

Minu kolmas lapselaps sündis ajal, mil sain parajasti keemiaravi. Mind masendas teadmine, et argressiivne vähkkasvaja võis mu elupäevad lõpetada. Kui võtsin sülle vastsündinud lapselapse, tajusin korraga, et mu elul on nüüd eesmärk ja mind valdas uus lootus. Ma sain heita pilgu endast kaugemale – Jumala kingitud uuele elule. Kui palju enam peaks Lunastaja sünd andma meile põhjust jagada head sõnumit. Pühakirja järgi tuli Jeesus päästma meid patust, et oleksime igavikus koos temaga. Meie lootus on rajatud Jeesuse tulekule siia maailma, tema laitmatule elule, surmale ja ülestõusmisele. Kristus on Jumala kingitus kõigile, kes vajavad uut lootust. Jumal ootab, et jagaksime seda armastust ja lootust kõigiga.

Teresa Todt (Illinois, USA)

PALVE:
Taevane Isa, täname sind Jeesuse eest, kes tähendab meile kõike. Lase on valgusel paista maailmas, et kõik kogeksid uue ja igavese elu lootust Kristuses. Aamen.

PÄEVA MÕTISKLUS:
Jeesuslaps uuendab mu usku.

PALVE TULIPUNKT:
NEED, KES SAAVAD VÄHIRAVI

Otsid vanemaid postitusi? Vaata arhiivi.