Õpetaja

JAGA FACEBOOKIS

Lugege Õpetussõnad 1:1-7

Lisaks sellele, et Koguja oli tark, õpetas ta ka rahvale tarkust, kaalus, uuris ja kujundas palju õpetussõnu. (Koguja 12:9)

Kaheksandas klassis oli mul võimalus osaleda kord nädalas koolis toimuval piiblikursusel. See piirdus peamiselt piiblilugude õppimisega. Muu hulgas andis õpetaja ülesandeks meelde jätta piibliraamatute järjekord ning oluliste tegelaste nimed. See kursus mõjutas oluliselt minu vaimulikku kasvu. Hakkasin mõistma õigete väärtuste ja distsipliini tähtsust. Täiskasvanuna olen lugenud Piiblit igal hommikul. Kui tahan mõnda peatükki või kirjakohta leida, siis on mulle suureks abiks kunagi koolis omandatud oskus piibliraamatutes orienteeruda. Selle eest olen tänulik oma ettenägelikule õpetajale, kes valmistas mind ette usuteel käimiseks ja kõigile väljakutsetele vastu astumiseks.

Tun Thwin (Quebec, Kanada)

PALVE:
Armuline Jumal, täname Sind mentorite eest, kes meid usuteele saatsid. Palvetagem Jeesuse sõnadega: “Meie Isa, kes sa oled taevas! Pühitsetud olgu sinu nimi! Sinu riik tulgu, sinu tahtmine sündigu nagu taevas, nõnda ka maa peal! Meie igapäevast leiba anna meile tänapäev! Ja anna meile andeks meie võlad, nagu meiegi andeks anname oma võlglastele! Ja ära saada meid kiusatusse, vaid päästa meid ära kurjast! [Sest sinu päralt on riik ja vägi ja au igavesti. Aamen.] (Mt 6:9-13)

PÄEVA MÕTISKLUS:
Kes on olnud minu õpetajad?

PALVE TULIPUNKT:
ÕPETAJAD

Otsid vanemaid postitusi? Vaata arhiivi.